Nabídka volných pracovních pozic :

Obchodní zástupce LED

Rozšiřujeme svůj obchodní tým a hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici obchodního zástupce (z celé ČR):

Náplň práce:

•  Vyhledávání nových zákazníků za účelem projektového prodeje LED žárovek Tesla,
•  Příprava nabídek a prezentací,
•  Návštěvy u potenciálních zákazníků za účelem uzavření nového obchodu
•  Vyjednávání podmínek smluv a uzavírání obchodů
•  Příprava a realizace projektových akcí, dodávky zboží zákazníkům
•  Udržování a rozvíjení dlouhodobých vztahů se zákazníky
•  Působnost po celé ČR

Požadujeme:

•  SŠ/VŠ vzdělání
•  ŘP sk. B
•  uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel, internet, e-mail),
•  zkušenosti z prodeje, ideálně v oboru osvětlení
•  ochotu a schopnost učit se nové technologie, služby a produkty
•  samostatnou práci a zodpovědnost za ni
•  výborné vyjednávací a komunikační schopnosti, prezentační dovednosti
•  schopnost reagovat na námitky zákazníků a přesvědčit je o výhodách spolupráce
•  proaktivní přístup

Nabízíme:

•  Práci na dobu neurčitou
•  Zázemí úspěšné společnosti
•  Možnost spolupráce na ŽL nebo na HPP
•  Finanční ohodnocení: v závislosti na dosahovaných výsledcích 20-50tis. (%podíl na zisku, horní hranice není omezena)
•  Pravidelná odborná školení
•  Mobilní telefon, notebook

V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis na e-mail:    zapletal@isccz.eu