Nabídka volných pracovních pozic :

Operátor/ka call centra (služby O2, T-Mobile)

Komunikujete rádi ? Baví vás telefonovat ? Tak dělejte práci která vás baví. Možná tuto práci najdete právě u nás. Právě rozšiřujeme náš tým operátorů a máme několik volných míst! Pokud jste aktivní a máte „prozákaznický“ přístup, rádi řešíte různorodé požadavky zákazníků, hledáte řešení a chcete lidem pomoci uspořit jejich finance, tak jste tím správným budoucím členem pohodového týmu našeho call centra. Pokud vás naše nabídka zaujme, tak nás neváhejte kontaktovat, odpovíme všem.

Co od Vás očekáváme:

•    Příjemné a milé vystupování
•    Výborné komunikační schopnosti
•    Zkušenosti z call centra (Výhodou ne podmínkou)
•    Uživatelskou znalost PC
•    Spolehlivost a pracovitost
•    Přirozený zájem o zákazníka a jeho spokojenost
•    Odpracovat minimálně 20 hod./týdně
•    Nástup ihned

Co Vás čeká a nemine:

•    Přímý prodej v zákaznickém centru
•    Analýza potřeb zákazníka
•    Přátelský kolektiv
•    Drobná administrativa
•    Průběžné školení a další rozvoj odborných dovedností a znalostí

Na co se můžete těšit:

•    Základní mzda 23.000,-
•    Bonusy dle uzavřených smluv
•    Motivační soutěže o hodnotné a zajímavé ceny
•    20 dnů dovolené / 5 dní neplaceného volna / 3 sickday
•    Práce vhodná pro studenty/absolventy/důchodce
•    Pracovní doba: 08:00-17:00
•    Svátky a víkendy volné
•    Výborná dopravní dostupnost
•    zdarma káva, sodovka a jiné občerstvení
•    příplatek za doporučení či získání dalšího nového zaměstnance

kontakt: email: nabor@isccz.eu

Obchodní zástupce LED

Rozšiřujeme svůj obchodní tým a hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici obchodního zástupce (z celé ČR):

Náplň práce:

•  Vyhledávání nových zákazníků za účelem projektového prodeje LED osvětlení zn. TESLA Lighting
•  Příprava nabídek a prezentací,
•  Vyjednávání podmínek smluv a uzavírání obchodů
•  Příprava a realizace projektů
•  Udržování a rozvíjení dlouhodobých vztahů se zákazníky
•  Působnost po celé ČR

Požadujeme:

•  SŠ/VŠ vzdělání
•  ŘP sk. B
•  uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel, internet, e-mail)
•  znalost práce se CRM
•  znalost práce v programu DiaLux výhodou
•  zkušenosti z prodeje (obor osvětlení výhodou)
•  ochotu a schopnost učit se nové technologie, služby a produkty
•  samostatnou práci a zodpovědnost za ni
•  výborné vyjednávací a komunikační schopnosti, prezentační dovednosti
•  schopnost reagovat na námitky zákazníků a přesvědčit je o výhodách spolupráce
•  proaktivní přístup

Nabízíme:

•  Práci na dobu neurčitou
•  Zázemí úspěšné společnosti
•  Možnost spolupráce na ŽL nebo na HPP
•  Finanční ohodnocení: v závislosti na dosahovaných výsledcích 20-50tis. (%podíl na zisku, horní hranice není omezena)
•  Pravidelná odborná školení
•  Firemní automobil
•  Mobilní telefon, notebook

V případě zájmu zašlete, prosím, svůj životopis na e-mail: ruza@isccz.eu