Kariéra

V této chvíli hledáme odborníky na obsazení těchto pozic:
  • Produktový manažer
  • Servisní technik - slaboproudá technika
  V případě zájmu o další informace ke kterékoli uvedené pozici nám zašlete e-mail na adresu kalmus.horymir@isccz.eu

Pro oddělení servisu hledáme zkušeného servisního technika – nadšence pro oblast techniky s vyhláškou 50 min. §6 pro provádění servisu a oprav telekomunikačních a slaboproudých zařízení a provádění instalačních prací u zákazníků.

Servisní technik - elektro slaboproud

Co Vás čeká?

o   Provádění instalací, diagnostiky a oprav telefonních ústředen, telefonů, komunikačních systémů, CCTV systémů, EZS, klimatizací a tepelných čerpadel, apod.

o   Výjezdy na servisní a instalační práce u zákazníků, spolupráce s instalačními partnery.

o   Technické poradenství a konzultace, spolupráce na prodejní a poprodejní technické podpoře.

o   Účast na technických školeních a prezentacích.

Bez čeho se neobejdete?

o   Zkušenostmi na pozici servisního technika elektro slabo/silnoproud.

o   Platnou elektrotechnickou způsobilostí dle §6 Vyhlášky 50/1978 Sb.

o   Zákaznickým přístupem, aktivitou a schopností samostatné práce.

o   Dobrými komunikačními dovednostmi, chutí se vzdělávat a poznávat nové technologie.

o   ŘP sk. B (aktivní řidič).

Na co se u nás můžete těšit?

o   Spolupráce na HPP, délka kontraktu pro začátek: 1 rok.

o   Motivační finanční ohodnocení, práci na dobu neurčitou.

o   Jistotu dlouhodobého zaměstnání u firmy s dlouholetou tradicí, přátelské prostředí.

o   Možnost pracovat s moderními technologiemi z oblasti ICT.

o   Osobní automobil i k soukromému použití.

o   Slevy na firemní produkty.

o   Nástup podle dohody - čím dříve tím lépe.

Pro nové portfolio produktů v oblasti kamerových, video a zabezpečovacích systémů hledáme nového kolegu, který bude fanda do techniky a technických novinek a současně jej bude bavit obchodování.

Product Manager

o   Řízení svěřeného produktového portfolia, získávání znalostí v technických specifikacích.

o   Příprava obchodních nabídek a kalkulací, jednání se zákazníky, podpora prodeje.

o   Udržování a rozvoj vztahů s klíčovými partnery.

o   Aktivní vyhledávání nových příležitostí, nových kategorií a produktových řad.

o   Řízení vztahů s dodavateli a výrobci.

o   Účast na prezentacích a školeních, návrhy obchodního rozvoje.

o   Plánování a podpora marketingových a propagačních aktivit.

o   Práce s firemním informačním systémem a dalšími podpůrnými nástroji.

o   Reporting.

o   Schopností samostatné práce s technickými informacemi a dokumenty.

o   Umění napsat obchodní nabídku nebo nacenit rozpočet.

o   Samostatností, zodpovědností, pečlivostí a otevřeností při řešení týmových úkolů.

o   Dobrými komunikačními dovednostmi.

o   Uživatelskou znalostí MS office.

Výhodou bude, když máš:

o   Zkušeností na pozici produktového nebo obchodního manažera s technickými produkty.

o   AJ na základní úrovni.

o   Znalosti ERP systému Helios výhodou,

o   Zápal učit se nové zajímavé technologie a chuť ke sebevzdělávání.

o   Spolupráce na HPP nebo IČO.

o   Zázemí a jistotu zaměstnání u firmy s dlouholetou tradicí, přátelské prostředí.

o   Telefon a notebook vnímáme jako samozřejmý pracovní nástroj.