2N Poradenství a projektové slevyHledáte spolehlivého partnera pro Váš projekt? Pak jste na správné adrese. Díky našim bohatým zkušenostem a úzké spolupráci se společností 2N - předním výrobcem IP komunikačních a přístupových systémů, Vám můžeme nabídnout prvotřídní servis.

Výběr vhodného řešení pro zákazníka, zpracování individuální cenové nabídky, technická podpora při realizaci zakázky nebo nadstandardní poprodejní služby. To vše je u nás samozřejmostí, proto nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Projektové slevy

Našim zákazníkům se vždy snažíme nabídnout ty nejvýhodnější obchodní podmínky. Pokud si u nás zaregistrujete Váš projekt, vyjednáme pro Vás u výrobce projektovou slevu a vy tak získáte výraznou konkurenční výhodu.

Projektové poradenství

Naši odborníci s komplexními znalostmi portfolia a bohatými praktickými zkušenostmi Vám poradí s výběrem vhodného řešení přesně dle potřeb zákazníka. Budete tak mít jistotu, že se bude jednat o kompletní a funkční řešení.

Bezplatné zápůjčky

Rádi byste vybraný produkt zákazníkovi před samotnou realizací projektu předvedli? Žádný problém, přesně pro tyto případy Vám nabízíme bezplatné zápůjčky nejžádanějších produktů.

Technická podpora

Naši technici pravidelně absolvují školení přímo u výrobce a jsme tak připraveni Vám pomoci v nesnázích.

Obchodní a technická školení

Pokud chcete být opravdu připraveni a nechcete se nechat zaskočit, doporučujeme absolvovat obchodní a technická školení, která pořádáme ve spolupráci s výrobci. Přehled aktuálních termínů najdete zde.