Soutěže pro dealery

 

Den s TESLOU

 
Obratová soutěž na odběr LED osvětlení značky TESLA.
Soutěže se zúčastnilo téměř 300 partnerů, z nichž 45 splnilo kriteria soutěže. Díky tomu jsme rozdali mnoho krásných cen, které jistě udělali hodně radosti svým výhercům. Z partnerů, kteří dosáhli obratu nad 100 000,- Kč, jsme vylosovali absolutního vítěze, který získal hlavní cenu: “Den s TESLOU“.

Tím se stala společnost Chytré elektro s.r.o. pan Ing. Martin Linduška. A jak se mu výhra líbila? Citujeme z jeho ohlasu:

Vážená společnosti ISC,

chtěl bych touto cestou ve jménu naší firmy Chytré elektro s.r.o poděkovat za den strávený s automobilem Tesla S, které naše firma v obratové soutěži vyhrála. Den s Teslou jsme absolvovali v pátek, kdy jsme po cestě ještě stihli udělat jednu nabídku na osvětlení v Olomouci. Jízda tímto elektromobilem byla velkým zážitkem! Zejména bych chtěl poděkovat panu Zdeňku Vohrnovi za jeho vynikající pro-zákaznický přístup, ochotu automobil detailně předvést.

Ještě jednou děkujeme a doufáme, že naše vzájemná spolupráce se bude dále prohlubovat.
S pozdravem / With regards
 
Ing. Martin Linduška
Chytré elektro s.r.o.
 

 
Tímto tedy celou soutěž uzavíráme a pro velký úspěch pro Vás připravíme další pokračování soutěže opět s velmi atraktivními cenami. Sledujete tedy naše webové stránky a pozorně čtěte naše mailové prodejní informace. Pokud je od nás zatím nedostáváte, obraťte se na naše objednávkové oddělení.

Váš ISC team