Sponzorujeme

Společnost ISC již několik let sponzoruje v české republice začínající sport z rodiny gymnastických sportů - sportovní akrobacii.

Jedná se o sport, který na své uvedení do rodiny sportů olympijských teprve čeká, takže jeho hlavním finančním motorem jsou sponzoři.

I když je to sport velmi atraktivní,

Na rozdíl od gymnastiky, se mu mohou věnovat i méně talentovaní sportovci a to i do vyššího věku, na "objevení" v české republice širokou veřejností teprve čeká.

Je to sport de facto kolektivní a divácky velmi přitažlivý.

Nakonec sami z přiloženého odkazu můžete shlédnout záznam nedávného Mezinárodního mistrovství ČR, Který pořídila a vysílala Česká televize.

A proč sportovní akrobacie?

Předsedkyně představenstva naší společnosti Paní Věra Tomková, vystudovala sportovní gymnastiku a následně sportovní akrobacii, Na fakultě tělesné výchovy a sportu v Kyjevě, na Ukrajině- jedné z velmocí v těchto sportovních odvětví, A stala se tak první diplomovanou trenérkou a mezinárodní rozhodčí sportovní akrobacie v České republice.

I díky sponzorství společnosti ISC vozí - zatím nepočetná vrcholová základna sportovců sportovní akrobacie Pěkná finálová - občas i medailová - umístění z evropských i světových šampionátů a soutěží.

TJ Bohemians - kolébka tohoto sportu v České republice pak pořádá i řadu národních a mezinárodních soutěží V dětských, juniorských, seniorských i mistrovských kategoriích.

Na závěr ještě zajímavost, širší reprezentační výběr našich akrobatů se v loňském roce přihlásil Se svým skupinovým vystoupením pod názvem "chebejed" do soutěže TALENTMANIA a postoupil s velikým úspěchem do finále soutěže.