ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
 

POLY (Plantronics)


 
V případě zájmu o náhlavní soupravy pro šňůrové telefony (analogové i IP), počítače nebo mobilní telefony, nás můžete kontaktovat na e-mailu: vlna.roman@isccz.eu .
 
Pro získání slevy z doporučených cen na náhlavní soupravy POLY (Plantronics) se prosím zaregistrujte na našem B2B e-shopu. 
 
Kompletní katalog produktů POLY (Plantronics) můžete stáhnout zde (3 MB).

Katalog příslušenství a náhradních dílů pro náhlavní soupravy POLY je k dispozici zde (24 MB)
 
   
  

 
- Příslušenství
 
PRŮVODCE KOMPATIBILITOU:  
  • Úplný seznam produktů kompatibilních s vaším telefonem naleznete v naší online příručce kompatibility produktů.
  • Přejděte na https://compatibility.plantronics.com/deskphone
  • V horní části obrazovky vyberte příslušné komunikační zařízení pro vaše účely. Budete mít možnost vybrat si mezi Deskphone, Softphone, Mobile Bluetooth atd.
  • Klikněte na Pokračovat.
  • Pokud je to možné, vyberte výrobce a model vašeho telefonu z rozevíracích seznamů.
  • Na základě vámi zvolených možností se zobrazí seznam kompatibilních sluchátek s mikrofonem.
  


Při výběru náhlavních souprav je v prvé řadě velmi důležité posoudit pracovní prostředí Vašich zaměstnanců. Firma POLY (Plantronics), vedoucí světový výrobce náhlavních souprav, nabízí celou řadu náhlavních souprav uspokojujících potřeby jakéhokoli pracovního prostředí. Jsou k dostání jak náhlavní soupravy s uchycením přes hlavu, a to jak na jedno ucho, tak i na obě, nebo stylové, ultra lehké, v provedení přes jedno ucho. 

Pro pracovníky, jejichž činnost vyžaduje maximální koncentrovanost během hovoru, se doporučuje model se sluchátkem na obě uši (Binaural). Naproti tomu pro osoby, které potřebují při telefonování současně hovořit s kolegy, bude požadován typ sluchátek na jedno ucho (Monaural) nebo přes ucho.

Při práci v hlučném prostředí bude hluk omezující sluchátko eliminován až o 75% v prostředí hovořícího, takže uživatel těchto sluchátek může být slyšen mnohem zřetelněji, vystříhá se opakování hovoru a nemusí do mikrofonu křičet. Tento typ (noise cancelling) sluchátek je zvláště výhodný pro takové prostředí, ve kterém bývají hovory nahrávány, např. ve finančních organizacích nebo u záchranných služeb. Omezovač okolního hluku je zařízení vhodné pro prostředí, ve kterém bývá hladina hluku jen příležitostně zvýšena. Tento omezovač může být upevněn zcela nevtíravým způsobem na mikrofonu a eliminuje okolní hluk až na 25%.

Také pohyblivost uživatelů náhlavních souprav je velmi důležitá. Všechny náhlavní soupravyW) firmy Poly (Plantronics) profi řady HW jsou opatřeny rozpojovacím konektorem (quick disconnect) pro rychlé přerušení hovoru, který uživateli umožňuje "dát hovor do přidržení" (holdu) a vzdálit se od telefonu, vyhledat potřebné podklady pro pokračování hovoru a následně obnovit spojení, aniž by musel uživatel snímat náhlavní soupravu.

Spolehlivost náhlavní soupravy je její podstatnou vlastností určující výběr, takže si můžete být jisti, že Vaše náhlavní souprava nebude odhozena stranou po celodenním nošení. S minimem komponentů jsou všechny náhlavní soupravy firmy POLY (Palntronics) provedeny tak, aby poskytovaly svým uživatelům pružnost a pohodlí po dlouhou dobu jejich užívání. Nastane-li potřeba výměny mikrofonu, mohou tuto výměnu provést rychle a efektivně sami uživatelé. Náhlavní soupravy mohou být hygienicky ošetřeny pro nového uživatele během několika vteřin.

Náhlavní soupravy firmy POLY (Plantronics) jsou kompatibilní se všemi hlavními telefonními systémy. Po pravdě řečeno, v moderním světě se náhlavní soupravy spolu s osobním počítačem stávají velmi rychle nepostradatelnou součástí pracovního mobiliáře na každém kancelářském stole.

Roman Vlna
vlna@isccz.eu